نمونه کار

طراحی وب سایت

طراحی سومین نسخه از پورتال مرجع نیازمندی های شهر آمل به صورت ریسپانسیو هماهنگ با انواع مرورگرها همراه با سادگی و کاربری آسان در کنار طراحی پیشرفته و آموزش محور بودن که از ویژگی های این نسخه محسوب می شود، به راحتی می توانید بر تمامی آگهی های سایت در همه جا تسلط داشته باشید.

از ویژگی های نسخه جدید می توان به امکان ثبت آگهی های رایگان و غیر رایگان (ویژه) توسط کاربران سایت اشاره نمود . این نسخه به گونه ای طراحی شده است که تمامی افراد می توانند آگهی های خود را در دسته بندی های گوناگون سایت ثبت نمایند و در معرض دید همگان قرار دهند . در صورتی که کاربران بخواهند آگهی خود را به صورت ویژه و بالاتر از سایر آگهی ها در وب سایت آمل نیاز نمایش دهند می توانند یکی از ۹ پلان ویژه ای که در نظر گرفته شده را انتخاب نموده و مبلغ آن را به صورت آنی با درگاه پرداخت آنلاین و یا با استفاده از فیش بانکی (و یا به صورت کارت به کارت) پرداخت نمایند.

نسخه جدید علاوه بر سازگاری کامل با اپلیکیشن اندروید آمل نیاز، بهبودهای فراوانی در ظاهر سایت، به خصوص در حالت واکنشگرا (حالت نمایش وب سایت در گوشی ها و تبلت ها) ، امنیت و بهبود سئو را نیز به خود دیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *